Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
witam chce zrobic prawko na ukrainie kat.B  omen120693@interia.eu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KONIEC Z UKRAINĄ !! Jestem Mirasz i prowadzę kursy na prawo jazdy w ALBANII Zapewniam przejście całego kursu i wszystkie dokumenty. Każda kategoria. miraszalbania@tlen.pl / +48 782 736 896  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, mam na imie Ivan. Pomagam zdobyć prawo jazdy w Albanii (EUROPA). Zameldowanie + Szkoła jazdy + Komplet dokumentów. BEZ ZALICZEK !!! SZYBKO I BEZPROBLEMOWO. +48-609-870-346 prawkoalbania@onet.pl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, mam na imie Ivan. Pomagam zdobyć prawo jazdy w Albanii (EUROPA). Zameldowanie + Szkoła jazdy + Komplet dokumentów. BEZ ZALICZEK !!! SZYBKO I BEZPROBLEMOWO. +48-609-870-346 prawkoalbania@onet.pl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomagam zdobyć LEGALNE prawo jazdy. Z wpisem i możliwością wymiany. Każda kategoria/zabrane/zatrzymane. BEZ ŻADNYCH ZALICZEK. PŁATNE PRZY ODBIORZE !! Szybko i Tanio !! +48 782 736 896  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KONIEC Z UKRAINĄ !! Jestem Mirasz i prowadzę kursy na prawo jazdy w ALBANII Zapewniam przejście całego kursu i wszystkie dokumenty. Każda kategoria. miraszalbania@tlen . pl / +48 782 736 896  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomogę bez zaliczki itp. ukraina-kalisz2013@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://ronaldo-nie-zyje.gu.ma/  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień Dobry. Pomagam przy Legalnym prawo jezdzie W Kijowie. Wszystkie Kategorie ( ZaBrAnE / ZaTrZyMaNe / DuPlIkAtY ) ! BEZ ZALICZEK ! płatne przy odbiorze osobistym. wszystko organizuje prawkoukraina@wp.pl (+48)515-893-450 >>> BEZ ZALICZEK >>> BEZ WYJAZDOW >>> BEZ PROBLEMU Z WYMIANA >>>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień Dobry. Pomagam przy Legalnym prawo jezdzie W Kijowie. Wszystkie Kategorie ( ZaBrAnE / ZaTrZyMaNe / DuPlIkAtY ) ! BEZ ZALICZEK ! płatne przy odbiorze osobistym. wszystko organizuje prawkoukraina@wp.pl (+48)515-893-450 >>> BEZ ZALICZEK >>> BEZ WYJAZDOW >>> BEZ PROBLEMU Z WYMIANA >>>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KONIEC Z UKRAINĄ !! Jestem Mirasz i prowadzę kursy na prawo jazdy w ALBANII Zapewniam przejście całego kursu i wszystkie dokumenty. Każda kategoria. miraszalbania@tlen.pl / +48 782 736 896  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień Dobry nazywam sie Victor. Prowadze szkole jazdy na Ukrainie. Pomagam przy szybkim odbyciu kursu na prawo jazdy (każda kategoria). Zapewniam transport (WYJAZD 3-DNIOWY) i sprawy formalne. Szybko i bezproblemowo. BEZ ZALICZEK (placisz dopiero przy osobistym odbiorze dokumentu w urzędzie). Krótkie Terminy I Czas Oczekiwania. FULL LEGAL !! (+48) 691-399-359 prawkoukraina1@tlen.pl
bylbym zainteresowany prawem jazdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masakra : http://www.tnijse.pl/leewandowski_vs_ronaldo  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień Dobry. Pomagam przy Legalnym prawo jezdzie W Kijowie. Wszystkie Kategorie ( ZaBrAnE / ZaTrZyMaNe / DuPlIkAtY ) ! BEZ ZALICZEK ! płatne przy odbiorze osobistym. wszystko organizuje prawkoukraina@wp.pl (+48)515-893-450 >>> BEZ ZALICZEK >>> BEZ WYJAZDOW >>> BEZ PROBLEMU Z WYMIANA >>>
witam chcialbym zdobyc prawo jazdy kat.A,C+E,T jak dlugo to bedzie trwalo i ile kasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Ten gość mi odebrał telefon komórka na Ukrainie +380 639554691 e-mail : prawojazdy.ukr@wp.pl Twierdzi iż prowadzi szkole jazdy (rozmawia po Polsku) wyslalem do niego meila i czekam na odpowiedz - z tego co mówi wygląda to wiarygodnie. Jak juz pojade na Ukraine pojezdzic/podszkolic sie w jezdzie i zdam tam egzamin oraz nostryfikuje ichniejsze prawko na polski odpwiednik to napisze Wam jak bylo. Pozdrawiam W Polsce doszło do absurdów te chciwe kanalie z WORDow robią z ludzi idiotów a ich arbitralny cyniczny belkot oceny umiejętności przeraża. Te chciwe kanalie nie ucza ludzi jeździć tylko pyrkać 30 km/h po zatłoczonych ulicach miast wszystko pod tendencyjny quasi egzamin - parkowanie na centymetry - bzdety typu brak znajomości umiejscowienia np. włącznika świateł przeciwmgielnych tył w pojeździe egzaminacyjnym który zdający widzi pierwszy raz w swym życiu etc. O ilości bardzo niebezpiecznych w praktyce jazdy nawyków wręcz karygodnych bo grożących wypadkiem szkoda wspominać np. nakaz kurczowego trzymania dłoni na kierownicy w pozycji ,,na za piętnaście trzecia'' bez możliwości usztywnienia łokciem wspartym o drzwi ewentualnie kolanem kierownicy od spodu - ogólnie to chciwi wredni OSZUŚCI którym rządowi oszuści nadali praw do bezkarnego wyłudzania opłat za bezzasadne powtarzane do znudzenia niezdane quasi egzaminy ,doszkalające jazdy i wiele innych podobnych fikcji nie mających wręcz ŻADNEGO wpływu na rzeczywistą poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego w związku i na skutek braku umiejętności kierujących pojazdami samochodowymi etc. Kominiarz.
 
witam i jak zdane prawko?? czy lipa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chetnym zasiegnac informacji jak szczegolowo wyglada procedura legalnego wyrobienia prawa jazdy na Ukrainie prosze pisac do mnie. Niestety duza czesci informacji ktora tutaj widze jest nieprawdziwa albo mocno znieksztalcona. Widze wielu uzytkownikow powiela zaslyszane plotki ktorych nie potrafi potwierdzic. Ja mam prawo jazdy uzyskane w Kijowie i wymienione na Polskie bez zadnych problem.Wymiana trwala dwa miesiace poniewaz wszystkie papiery przechodza przez polski konsulat we Lwowie i urzedami polskimi i ukrainskimi. Sluze pomoca. marcinsadoch11@gmail.com
proszę o num tel do organizatora na e-mail 20dosia08@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KONIEC Z UKRAINĄ !! Jestem Mirasz i prowadzę kursy na prawo jazdy w ALBANII Zapewniam przejście całego kursu i wszystkie dokumenty. Każda kategoria. miraszalbania@tlen.pl / +48 782 736 896  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto mi pomorze zdobyć prawko na uk rainie proszę o kontakt 721339350  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcę zdobyć prawko kategori B czy to w polsce czy na ukrainie proszę o kontakt e-mail ali545@wp.pl 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chetnym zasiegnac informacji jak szczegolowo wyglada procedura legalnego wyrobienia prawa jazdy na Ukrainie prosze pisac do mnie. Niestety duza czesci informacji ktora tutaj widze jest nieprawdziwa albo mocno znieksztalcona. Widze wielu uzytkownikow powiela zaslyszane plotki ktorych nie potrafi potwierdzic. Ja mam prawo jazdy uzyskane w Kijowie i wymienione na Polskie bez zadnych problem.Wymiana trwala dwa miesiace poniewaz wszystkie papiery przechodza przez polski konsulat we Lwowie i urzedami polskimi i ukrainskimi. Sluze pomoca. marcinsadoch11@gmail.com
  Dzień dobry, Bardzo proszę o pomoc, mój tel. 691-088-874   Pozdrawiam Piotrek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 16

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...